Import aut z USA

Amersam - Oficjalny partner Carfax

Nasza oferta jest bardzo czytelna, a zasady importu zrozumiałe dla każdego. Dokonując zakupu jakiegokolwiek pojazdu zawsze wybieramy sprawdzonych sprzedawców. Są to serwisy aukcyjne, które sprzedają pojazdy na rynku amerykańskim już od kilkudziesięciu lat. Sprawia to, że zakupy są całkowicie bezpieczne, a ryzyko zminimalizowane. Na życzenie klienta każdy samochód będący w jego zainteresowaniu może zostać przez nas sprawdzony na oficjalnej bazie danych CARFAX. Jesteśmy bowiem oficjalnym partnerem tego serwisu. Posiada on dane o samochodach z USA i Kanady wyprodukowanych od 1981 roku do chwili obecnej. Dane te oczywiście są cały czas dalej gromadzone. Dla naszych amerykańskich partnerów jesteśmy również bardzo wiarygodnie działającą firmą posiadającą status dealer’a przez co zwolnieni jesteśmy z płatności amerykańskich podatków obrotowych. Sprawia to, że kupujemy pojazdy w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach i możemy je zaoferować do sprzedaży w Polsce bardzo tanio.

Import samochodów

fot.1

Czy chcesz kupić samochód i nie stracić na nim? Czy chcesz, aby Twój samochód zaczął się „starzeć” po 2-3 latach eksploatacji? Czy to jest możliwe? Przecież zakup nawet nowego samochodu w salonie wiąże się z tym, że po przekroczeniu bramy salonu tracimy na nim już przynajmniej 10%. A jednak jest to możliwe. W przypadku zakupu samochodów w USA jest inaczej. Zawsze kupując samochód w USA kupujesz go zdecydowanie taniej niż jego cena rynkowa w Polsce. Za tą niższą cenę masz przy tym dużo lepsze wyposażenie auta, bo w USA zdecydowanie bardziej stawia się na komfort kierowcy i pasażerów. Zasada jest prosta – im większy budżet przeznaczasz na zakup samochodu tym różnica pomiędzy jego ceną rynkową w Polsce, a tym co na niego wydasz jest większa. Zakłada się, że importując auto z USA zyskasz od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych na jego imporcie. Kupując samochód w USA masz gwarancję autentycznego przebiegu, ponieważ już od dawna wpisuje się tam przebieg w historię eksploatacji auta. Nikt nie oszuka Cię, jak w przypadku zakupu samochodów z rynku europejskiego.


Import motocykli

fot.1

Motocykle w Polsce są coraz popularniejsze. Widzimy to codziennie na naszych drogach w sezonie letnim. Niestety jak podają różne źródła najczęściej kupowane są motocykle w przedziale użytkowym 10-15 lat, ponieważ pojazdy „młodsze” utrzymują ciągle bardzo wysoką cenę. Kupując motor w USA jesteś w stanie wybrać interesujący Cię model znacznie taniej niż jego zakup w Polsce. Bez problemu zarejestrujesz go w Wydziale Komunikacji i będziesz cieszył się wiatrem we włosach i komarami w zębach.

Import innych pojazdów

fot.1Na rynku amerykańskim możesz kupić każdy pojazd. Nie ma znaczenia czy jest to przyczepa campingowa, quad, maszyna budowlana czy rolnicza, ciężarówka, łódź czy skuter wodny albo śnieżny. Jesteśmy w stanie sprowadzić każdy pojazd. Nie są nam straszne również pojazdy zabytkowe, a w swoim portfolio możemy pochwalić się Fordem T30 z 1930 roku. Auto zostało kupione w stanie jezdnym i można było od razu do niego wsiadać i jechać. Tak naprawdę to nic nas nie ogranicza, a jedynie Twoje pomysły i wyobraźnia. Jako nieliczni jesteśmy w stanie skalkulować precyzyjnie koszty związane z takim importem. Czekamy na Twoje propozycję – na pewno je zrealizujemy.


Serwis pojazdów amerykańskich

Kupując samochód czy inny pojazd z rynku amerykańskiego chcesz mieć pewność, że bez problemu będziesz mógł go serwisować w Polsce, a w razie kolizji lub awarii nie będziesz miał problemów jego naprawą. Firma nasza od lat współpracuje z warsztatami mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej, a także warsztatami blacharskimi i lakierniczymi, które specjalizują się w naprawie samochodów amerykańskich. Możesz zatem spać spokojnie i nie martwić się o serwis i naprawę Twojego nowego amerykańskiego samochodu. Zrobimy to profesjonalnie i niedrogo, a za kalkulację nic nie zapłacisz.

Naprawa zakupionego pojazdu

Na indywidualne życzenie możliwa jest naprawa importowanego pod zamówienie pojazdu. Kalkulacja tej naprawy przedstawiana jest klientowi i uwzględnia ona całość napraw – mechanicznych, blacharskich, elektrycznych i elektronicznych, a także lakierowanie pojazdu. Sprawia to, że klient, który może mieszkać z dala od siedziby amersam.pl odbiera od nas samochód naprawiony, po przeprowadzonym serwisie uwzględniającym wymianę olei, filtrów, świec. Procedura jest bardzo prosta – po sfinalizowaniu całości opłat klient otrzymuje przesłane firma kurierską dokumenty, które posłużą do rejestracji auta. W wydziale komunikacji pobiera czasowe tablice rejestracyjne i wysyła je kurierem do siedziby amersam.pl Po otrzymaniu tablic wykonujemy badanie techniczne samochodu, a po jego dokonaniu klient przyjeżdża do siedziby naszej firmy i może odebrać zakupiony samochód. Indywidualnie kalkulujemy również dowóz samochodu do miejsca zamieszkania klienta, co sprawi, że nie musisz ruszać się z domu żeby kupić swój nowy lub używany samochód w USA. Kup z nami auto, a zobaczysz, jakie to jest proste.

Import części zamiennych

Dostępność do części zamiennych dla aut z rynku USA jest teraz bardzo dobra. Jesteśmy w stanie w 2-3 dni sprowadzić większość części do popularnych marek samochodów amerykańskich jeżdżących po polskich drogach. Jednak jak to jest z dziewczynami – jednemu podoba się blondynka, a drugiemu brunetka, tak więc jeżdżą po naszych drogach również samochody z USA, które do typowych nie należą. Użytkownicy muszą więc ratować się zakupem części zamiennych w USA, a bardzo często nie potrafią tego sami zrobić. Nie stanowi dla nas żadnego problemu, aby takie części do Polski sprowadzić, a czas na ich dostawę można skrócić nawet do kilku dni. Służymy w tym zakresie wszelką wiedzą i pomocą.

Usługi logistyczne

W ramach naszych usług możemy zaoferować również szeroki wachlarz usług logistycznych związanych z transportem różnych towarów. Nie muszą to być pojazdy, a inne i nie związane z rynkiem motoryzacyjnym przedmioty. Współpracujemy z renomowanymi firmami logistycznymi w USA, które na nasze zlecenie przeprowadzą kompleksową odprawę wywozową towarów, profesjonalnie je zapakują i wyślą do wskazanego portu. Jeśli zatem mieszkasz w USA i zamierzasz np. wrócić do Polski to załatwimy za ciebie wszelkie sprawy związane z transportem twojego majątku.

Kalkulacja kosztów importu

Na całość usług importowych składają się następujące elementy:

  • transport do portu wysyłki
  • zodprawa celna w porcie wysyłki,
  • załadunek kontenera na fracht morski,
  • rozładunek pojazdu w porcie przeznaczenia
  • odprawa celna w UE
  • transport pojazdu do Polski
  • zapłata akcyzy
  • zapłata podatku VAT
  • koszty rejestracji

Zachęcamy również do pobrania kalkulatorów zakupu: