Import aut z USA

Hummer – amerykańska marka samochodów osobowych.

Hummer H1

Hummer H1

W wersji cywilnej oferowane są trzy typy nadwozia: Wagon, Hard Top i Soft Top, Hummer cywilny różni się od wersji wojskowej, przede wszystkim wnętrzem, które jest dostosowane do codziennej eksploatacji. Dodano pasy bezpieczeństwa, zagłówki, oświetlenie z halogenowymi żarówkami. Istnieje możliwość dokupienia wyposażenia dodatkowego takiego jak klimatyzacja, skórzane siedzenia, radio satelitarne, podłokietniki, przegrodę części bagażowej, czy chromowane detale nadwozia. Silniki: V8 6,2 l Detroit Diesel; V8 6,5 l Detroit Diesel; V8 5,7 l Vortec; V8 6,5 l turbo Detroit Diesel; V8 6,6 l turbo DMAX Diesel. Skrzynie automatyczne, 3,4,5 i 6 biegowe.


Hummer H2

Hummer H2

dużego samochOd typu SUV. Do napędu posłużył silnik benzynowy V8 Vortec 6.0 l o mocy od 321 KM lub 6.2 V8 398 KM. Hummer H2 posiada stały napęd na cztery koła przekazywany za pośrednictwem automatycznej, czterobiegowej skrzyni biegów i dwubiegowego reduktora. W przeciwieństwie do H1 nie jest samochodem ciężarowym, gdyż jego masa dopuszczalna całkowita wynosi 2900 kg. Hummera H2 wyróżnia masywność, mała powierzchnia szyb, duże rozmiary błyszczących, chromowanych felg i duża ilość innych elementów chromowanych w nadwoziu, a także bardzo dobre wyposażenie, obejmujące telewizję, DVD, podgrzewane skórzane fotele, klimatyzację, otwierany dach, system audio oraz komputer pokładowy.


Hummer H3

Hummer H3

Najmniejszy Hummer oparty na ramie od samochodu Chevrolet Colorado. Napędzany jest pięciocylindrowym silnikiem R5 Vortec 3.5l (3460 cm3) o mocy 220 KM; 3.7 LLR R5 245 KM lub 5.3 V8 305 KM Stały napęd na cztery koła przekazywany jest przez ręczną 5 biegową skrzynię i dwubiegowy reduktor. H3 posiada 18-calowe kóła z pokrytymi chromem obręczami, chromowane są również innych elementy nadwozia. Hummera H3 Street wyposażono także w sportowy układ wydechowy i system nawigacyjny z DVD, który przy okazji pozwala na oglądanie filmów pasażerom tylnej kanapy - w zagłówki przednich foteli wbudowano dwa monitory.


Import części zamiennych

Dostępność do części zamiennych dla aut z rynku USA jest teraz bardzo dobra. Jesteśmy w stanie w 2-3 dni sprowadzić większość części do popularnych marek samochodów amerykańskich jeżdżących po polskich drogach. Jednak jak to jest z dziewczynami – jednemu podoba się blondynka, a drugiemu brunetka, tak więc jeżdżą po naszych drogach również samochody z USA, które do typowych nie należą. Użytkownicy muszą więc ratować się zakupem części zamiennych w USA, a bardzo często nie potrafią tego sami zrobić. Nie stanowi dla nas żadnego problemu, aby takie części do Polski sprowadzić, a czas na ich dostawę można skrócić nawet do kilku dni. Służymy w tym zakresie wszelką wiedzą i pomocą.

Kalkulacja kosztów importu

Na całość usług importowych składają się następujące elementy:

  • transport do portu wysyłki
  • zodprawa celna w porcie wysyłki,
  • załadunek kontenera na fracht morski,
  • rozładunek pojazdu w porcie przeznaczenia
  • odprawa celna w UE
  • transport pojazdu do Polski
  • zapłata akcyzy
  • zapłata podatku VAT
  • koszty rejestracji

Zachęcamy również do pobrania kalkulatorów zakupu: