Import aut z USA

GMC – amerykańska, limitowana wersja samochodów osobowych.

Chevrolet Silverado

Chevrolet Silverado

Chevrolet Silverado Opcja GMC Edition - Pakiet SPE (pod kodem opcji B4V) zawiera kilka opcji, które nie znajdują się w standardowym modelu 1500. Dosępny jest silnik L V-8 oraz po raz pierwszy silnik LQ9 dostępny dla samochodów z napędem na dwa koła. LQ9 6.0 345 KM (257 kW) przy 5200 rpm i 380 lb ft (515 m) N moment obrotowy przy 4000 obrotów na minutę.


Chevrolet Colorado

Chevrolet Colorado

Chevrolet Colorado / Kanion oferują zarówno ręczne i automatyczne przekładnie. GM oferuje również opcję z napędem na tylne koła lub napęd na cztery koła. Opcja GMC Edition udostępnia nowy silniki 2,9 L (177 cu in) LLV I4 oraz 3,7 l (226 cu in) LLR I5 , szersze opony i felgi. Niewielkie zmiany w grillu i wnętrzu dla LT i LTZ modeli


GMC Acadia

GMC Acadia

SUV - Duży 5-drzwiowy crossover. Do napędu wykorzystano silnik V6 3.6 LLT DOHC z systemem VVT i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Moc przenoszona jest poprzez 6-biegowa automatyczną skrzynię biegów na przednią oś, (opcjonalnie AWD). Opcja Denali świadczy o najwyżeszym dostępnym wyposażeniu od GMC.


GMC Youkon

GMC Youkon

Nowa generacja od GMC Denalii, bazuje na płycie GMT900, została wprowadzona na rynek na przełomie lat 2005 i 2006. W trasie zużycie paliwa przez Yukon'a kształtuje się na poziomie średnio 11,2 l/100 km, a w mieście - średnio 15,7 l/100 km. Samochód wyposażano w nową automatyczną skrzynię biegów 6L80. Wersje silnikowe: 4,8 l Vortec 4800; 5,3 l Vortec 5300; 6,0 l Vortec 6000.


Import części zamiennych

Dostępność do części zamiennych dla aut z rynku USA jest teraz bardzo dobra. Jesteśmy w stanie w 2-3 dni sprowadzić większość części do popularnych marek samochodów amerykańskich jeżdżących po polskich drogach. Jednak jak to jest z dziewczynami – jednemu podoba się blondynka, a drugiemu brunetka, tak więc jeżdżą po naszych drogach również samochody z USA, które do typowych nie należą. Użytkownicy muszą więc ratować się zakupem części zamiennych w USA, a bardzo często nie potrafią tego sami zrobić. Nie stanowi dla nas żadnego problemu, aby takie części do Polski sprowadzić, a czas na ich dostawę można skrócić nawet do kilku dni. Służymy w tym zakresie wszelką wiedzą i pomocą.

Kalkulacja kosztów importu

Na całość usług importowych składają się następujące elementy:

  • transport do portu wysyłki
  • zodprawa celna w porcie wysyłki,
  • załadunek kontenera na fracht morski,
  • rozładunek pojazdu w porcie przeznaczenia
  • odprawa celna w UE
  • transport pojazdu do Polski
  • zapłata akcyzy
  • zapłata podatku VAT
  • koszty rejestracji

Zachęcamy również do pobrania kalkulatorów zakupu: