Import aut z USA

Buick – amerykańska marka samochodów osobowych. Obecnie należy do koncernu General Motors.

Buick LaCrosse (2005-, tylko USA)

Buick LaCrosse

Buick LaCrosse – średniej klasy samochód należący do amerykańskiego koncernu General Motorsk. Produkowany od 2004 roku. Samochód dostępny jest jako czterodrzwiowy sedan. Zastąpił on modele Century oraz Regal z gamy Buicka. Od 2009 roku wprowadzono drugą generację Buicka LaCrosse bazującą na modelu Opel Insignia. Buick LaCrosse drugiej generacji rózni się od poprzednika usportowioną stylistyką.

Buick Enclave

Buick Enclave

Buick Enclave - luksusowy, pełnowymiarowy crossover (SUV) produkowany od maja 2007. Buick Enclave, podobnie jak: GMC Acadia, Chevrolet Traverse i Saturn Outlook oparte są nowej płycie podłogowej GM Lambda. Enclave zastąpił wszystkie produkowane do tej pory przez Buicka SUVy, opartego na nadwoziu typu minivan modelu Rendezvous, cięższego Rainiera jak i Terraza. Enclave zapewnia komfortowe warunki podróży dla sześciu pasażerów, maksymalnie może pomieścić osiem osób przy zamontowanym trzecim rzędzie siedzeń. Dostępny jest napęd przedni lub AWD. Enclave napędzany jest przez 275-konny silnik High Feature V6 o pojemności 3,6 l. Napęd przenoszony jest poprzez sześciostopniową, automatyczną skrzynię biegów.


Buick Regal

Buick Regal

Buick Regal - średniej wielkości samochód produkowany w latach 1973-2004. Został zastąpiony modelem LaCrosse. W 2008 roku Regal powrócił na rynek amerykański jako model bliźniaczy Opla Insignia. Obecna, druga generację zmodyfikowano - Regal GS posiada jednostkę napędową 2.0l, 255 KM (190 kW), 295 lb · ft (400 Nm), wysokiej mocy DOHC I4 turbodoładowany silnik Ecotec, sześciobiegową ręczną skrzynię biegów i napęd na wszystkie koła.

Import części zamiennych

Dostępność do części zamiennych dla aut z rynku USA jest teraz bardzo dobra. Jesteśmy w stanie w 2-3 dni sprowadzić większość części do popularnych marek samochodów amerykańskich jeżdżących po polskich drogach. Jednak jak to jest z dziewczynami – jednemu podoba się blondynka, a drugiemu brunetka, tak więc jeżdżą po naszych drogach również samochody z USA, które do typowych nie należą. Użytkownicy muszą więc ratować się zakupem części zamiennych w USA, a bardzo często nie potrafią tego sami zrobić. Nie stanowi dla nas żadnego problemu, aby takie części do Polski sprowadzić, a czas na ich dostawę można skrócić nawet do kilku dni. Służymy w tym zakresie wszelką wiedzą i pomocą.

Kalkulacja kosztów importu

Na całość usług importowych składają się następujące elementy:

  • transport do portu wysyłki
  • zodprawa celna w porcie wysyłki,
  • załadunek kontenera na fracht morski,
  • rozładunek pojazdu w porcie przeznaczenia
  • odprawa celna w UE
  • transport pojazdu do Polski
  • zapłata akcyzy
  • zapłata podatku VAT
  • koszty rejestracji

Zachęcamy również do pobrania kalkulatorów zakupu: